Bayo hrající Super Coupe fialové

1 let
Typ
auta

• , zakoupeno v Mybo

Nedokážu ohodnotit tento produkt. Obchodem Mybo.cz mi bylo zasláno jiné zboží. Reklamace neproběhla. Obchod nereaguje.

• , zakoupeno v Kojenecké-oblečení

Vozítko jsem koupila vnučce. Líbí se mi že je určeno už pro děti od 1roku. Barva vozítka souhlasí podle obrázku. Jsem celkově spokojená.

KRÁSNÁ BAREVNOST ,LEHKÁ MANIPULACE A

Věk od
1 let
Typ
auta

Krásné jezdítko 3v1 Bayo ve veselých barvách, je vyrobené z kvalitního plastového materiálu, je to skvělá a bezpečná hračka. Velkou výhodou jezdítka je funkce Easy Wheel. Otáčející se přední kolečka, pomoci kterých autíčko jezdí do stran. Pomocí funkce Easy Wheel se autíčko dobře manipuluje také vodící tyčí. Baterie nejsou součástí balení. Otevřme svět dětské fantazie s krásným jezdítkem od Bayo.Charakteristika:- určeno pro děti 12-36 měsíců, do 23 kg- lze využít jako jezdítko, chodítko i odrážedlo- vodící rukojeť, kterou lze sundat- pod sedadlem je místo na hračky- klakson- na volantu 4 tlačítka s melodiemi (2x1,5VAA baterie)- boční bezpečnostní chrániče, které lze sundat- spodní lišty na nožičky- stabilní a kvalitní plastový materiálRozměry:- výška - cca 84 cm (celé jezdítko i s rukojetí)- šířka - cca 44 cm- délka - cca 84 cm (délka jezdítka i s rukojetí)

• , zakoupeno v Mybo

KRÁSNÁ BAREVNOST ,LEHKÁ MANIPULACE A

• pěkný dizajn
    • účelné
    • bezpečné pro dítě
  • , zakoupeno v darekprodeti.cz

Moc pěkné,vyhovuje nám

• , zakoupeno v MALL.CZ

Krásné vozítko, naše maličká ho má strašně ráda.

• , zakoupeno v Kojenecké-oblečení

• Vnučka si autíčko velmi oblíbila. Výhoda variabilita ...
  • , zakoupeno v Kojenecké-oblečení

Je to dárek na vánoce pro malou vnučku, ještě nepoužívala, ale vzhledově vypadá moc dobře a věřím, že bude dobře sloužit.

• , zakoupeno v ElektroInternet.cz

• spokojenost

nic

• , zakoupeno v eSHOPnet

• Pěkné lehké odrážedlo, líbí se mi postranní zabrány proti vypadnutí.

Kupovali jsme první odrážedlo a myslím, že pro roční dítě bohatě postačí... malá se v něm ráda vozí