Fisher-Price Tygr

pro kluky
Věk od
0.75 let

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Odrážedlo je vesele barevné. Je z pevného plastu a působí velmi odolně. Při stisknutí a při jízdě knoflíků hraje hudba, u které je možné nastavit hlasitost nebo ji zcela vypnout. Je možné ho používat i jako chodítko.
    • Malá nepříliš odolná kolečka - je nejspíš pouze pro vnitřní použití.

Kvalitní odráželo za adekvátní cenu.

Jsme naprosto spokojeni!!!!!

Určení
pro kluky
Věk od
0.75 let

Toto skvělé chodítko je moderní hračkou, které dítě zabaví od jeho prvních krůčků.

Nabízí dva způsoby hraní založené na principu vyrůstej se mnou.

Chodítko LEV slouží nejprve jako podpora při prvních nejistých krůčcích a odměňuje dítě světelnými efekty, zvuky a hudbou.

Když je pak batole připraveno na projížďku, stačí spojit nohy s kolečky a vytvořit tak pohodlné sedátko.

Ať už dítě využije hračku k chození, ježdění, nebo hraní košíkové, odměnou mu bude hudba, zvuky a světelné efekty!

Každá nově nabytá dovednost vašeho děťátka je důvodem k oslavě.

Pokud zmáčknete na nos lva, lev dítě odmění různými zvuky.

Zvuky lze vypnout, nebo ztišit.

Provoz na 3 alkalické baterie - nejsou součástí balení.

Barevné vyobrazení se může lišit.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Malá nepříliš odolná kolečka - je nejspíš pouze pro vnitřní použití.

Kvalitní odráželo za adekvátní cenu.

• Jsme nesmírně spokojeni, výrobek je suprovej, a vnoučkovi se moc líbí, děkuji!!!Míla

spokojenost,

Jsme naprosto spokojeni!!!!!

• dárek k vánocům
    • a jsem spokojená
    • --------

ano doporučuji ostatním
    mám to vánoční dárek, pro vnoučka

• , zakoupeno v bomba-ceny.cz

Tento produkt jsme si vybrali proto, že je 2v1. Malého baví se odstrkovat a líbí se mu i hrající nos. Produkt je i lehce smontovatelný a nikde nevyčnívají žádné šroubky, takže nehrozí úraz.

• tradiční a osvědčený výrobce Fisher Price
    • chodítko a odrážedlo v jednom
    • moderní design
    • hezké barevné provedení
    • při jízdě hraje melodie
    • děti bude bavit
    • trochu vyšší cena
    • při jízdě nepříjemně skřípe

Velmi pěkný výrobek od tradičního výrobce Fisher Price. Provedení je moderní a hezky barevné. Jsou to dva výrobky v jednom - hezké chodítko, ze kterého snadnou a rychlou úpravou vznikne praktické odrážedlo. Při jízdě vydává melodie. Jako chodítko je určen všem dětem při jejich prvních krůčcích - poskytne jim bezpečí a oporu. Coby odrážedlo bude děti bavit. Přeměna z chodítka na odrážedlo je velmi jednoduchá - stačí sklopit sedánek a dítě může nasednout a jezdit. Odrážedlo, které jsme koupili synovci ale při jízdě dost nepříjemně skřípe - nejsem si jistá, jestli to dělají všechny, či to byla vada jenom jednoho kusu - to je tak jediná věc, kterou bych kromě vyšší pořizovací ceny tomuto odrážedlu vytkla.