Puky oceánská modré

8.5 "

No pěkné a bezproblémové doručení

• velmi stabilní
    • tiché, kolečka nedělají při jízdě žádný zvuk
    • vhodné na ježdění doma (i venku samozřejmě)
    • pro tak malé dítě jsem nenašla obdobný jiný produkt
    • JEDNOZNAČNĚ HO DOPORUČUJI, měla ho i dcerka v růžové barvě a teď jsme koupili stejné, ale modré, pro synka
  • , zakoupeno v Prodeti.cz

s nafukovacími koly
Velikost kol
8.5 "

Odstrkovadlo PUKY Pukylino

Dětské odstrkovadlo PUKY Pukylino je koncipováno tak, aby děti, které udělaly své první krůčky, mohly vyzkoušet a rozvíjet své další schopnosti - nasedání, sesedání, odrážení a řízení. Vaše děti tak cvičí počáteční řízení a pohyby nohou.

Výrobky PUKY jsou vyrobeny v Německu, proto jsou zárukou nejvyšší kvality a bezpečnosti pro Vaše dítě!

V bodech: vhodné pro děti od 1 roku a 75 cm výšky superlehká konstrukce 2,5 kg výška sedátka od země 22 cm ergonomické tvarované sedadlo řídítka s bezpečnostními koncovkami gumová vysoce kvalitní tichá kolečka splňuje požadavky evropské normy EN71

• rozměry (d x š): 51 x 26 cm
  • hmotnost: 2,5 kg
  • nosnost: 20 kg

No pěkné a bezproblémové doručení

• velmi stabilní
    • tiché, kolečka nedělají při jízdě žádný zvuk
    • vhodné na ježdění doma (i venku samozřejmě)
    • pro tak malé dítě jsem nenašla obdobný jiný produkt
  • , zakoupeno v Prodeti.cz

• kvalita
  • , zakoupeno v Cyklodětem

Kvalitní výrobek, stabilní

• , zakoupeno v Puky.cz

• Pro ročního vnoučka naprosto ideální velikost.

• krásný design
    • snadno ovladatelné
    • pro malé děti od jednoho roku

• Super odrážedlo. Stabilní a pevné, přitom umožňuje rychlou jízdu a není hlučné jako odrážedla s plastovými kolečky.
    • Škoda, že výškově se dají upravit jen řídítka a ne sedátko. Vydrželo by tak dětem delší dobu.

Určitě doporučuji.

• , zakoupeno v okolokola.cz

• Pevná kovová konstrukce,
    • bezhlučnost,
    • okamžitě si rozuměli s malým uživatelem.

Dobrý produkt, doporučuji.

• Stabilní
    • Odolný
    • Kolečka nechrasti
    • Rukojeť gumová
    • Nic akorat vyšší cena, ale vyplatí se

Super odrážedlo. Naše první. Když jsme byli zkoušet různé plastová v hračkářství vůbec nechtěl na nich sedět, bylo vidět, že se bál a byli velké a nestabilní pro něho. Tohle jsme pořizovali v Brně osobně k 1. narozeninám a hned ho chtěl :) a ktomu vyrábějí i helmicky Puky v xs velikosti takže sice dražší dárek, ale 1. narozky jsou jenom jednou. a chtěli jsme kvalitu.