Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů


Poradna Odrážedla


Autor: Magdalena | Vloženo: 06.03.2015 v 14:14 | Témata: Poradna Odrážedla

Magdalena

Odrážedlo s možností dokoupení pedálů

Dobrý den, ráda bych koupila 2 letému synovi odrážedlo, ke kterému by se později daly dokoupit pedály (se setrvačníkem nejspíš) a vytvořit mu tím na přechodnou dobu už první kolo. Je na svůj věk poměrně vysoký a vyspělý, takže počítám, že jako odrážedlo nám to bude vyhovovat jen krátce. Zatím jsem našla pouze JD Bug Billy, u kterého tato možnost je. Děkuji!

 • 6. března 2015 - Nejlepší odpověď Autor otázky označil tuto odpověď jako nejlepší.

  Dobrý den Magdaleno,

  pokud chcete pro svého syna koupit kvalitní dětské odrážedlo a následně i kolo, tak určitě není dobrá cesta řešit to nějakým kombinovaným odrážedlem s možností dokoupení pedálů. Tyto produkty často nejsou moc kvalitní a nemají tolik možností co se nastavení posedu s ohledem na růst dítěte týče.

  Na kolo jsou kladeny následně jiné požadavky na velikost a možnosti nastavení, montáž balančních koleček apod.

  Lepší je určitě pořídit nejprve odrážedlo a pak následně kolo, které je už od začátku vybaveno kvalitním středem šlapání a nabízí možnost nastavení řidítek, sedla a také pro počáteční výuku (brzdění a rozjezdu) disponuje i balančními kolečky.

  Při výběru můžete využít i naše články jak vybrat odrážedlo / kolo:
  http://www.skibi.cz...
  http://www.skibi.cz...

  Kvalitní a cenově dostupná jsou např. odrážedla z naší vlastní produkce:
  http://www.skibi.cz...

  Až dítě povyroste, tak se toto odrážedlo dá bez problému prodat jako bazarové a můžete dítěti následně pořídit rovnou dětské kolo 12".

  V případě dalšího dotazu se na nás neváhejte obrátit.

  S pozdravem
  Skibi Kids Shop

  • Byla pro vás tato odpověď užitečná?
  • Ano
  • Ne
 • 6. března 2015 - Oficiální zástupce obchodu Dráček.cz

  Dobrý den, žádné jiné odrážedlo, než JD Bug Billy přídavné pedály nemá. Pokud Vám toto řešení prijde dobré, je to jediná možnost.

  • Byla pro vás tato odpověď užitečná?
  • Ano
  • Ne
  • Dráček.cz

   6. března 2015 - Oficiální zástupce obchodu Dráček.cz

   jinak souhlasím s názorem výše, že je lepší koupit odrážedlo a pak kolo. Přídavný šlapací systém je u JD Bug je sice funkční, ale není to opravdové ježdění jako na kole už jenom tím, že odrážedlo je velikostně přizpůsobené velmi malým dětem a kromě výšky sedla tam nenastavíte prakticky nic. Vzhledem k ceně přídavných pedálů je opravdu lepší kouknout i třeba po bazarovém kole, které se dá za cenu pedálů koupit a udělá to lepší službu:-)


Tato otázka byla již uzavřena.

Autor otázky byl spokojen s obdrženou odpovědí, proto je otázka uzavřena a nelze na ni dále reagovat. Pokud se chcete zeptat na něco dalšího, položte novou otázku.